All You Youtube Pazarlama hakkında bilmeniz gereken

Eğer Youtube olmak üzere iş daha bilinir hale ve mevcut müşterilerle iletişim kurmak için bu önemli. Bir kampanya başlıyor öncesinde Youtube pazarlama hakkında her şeyi öğrenmek gerekir. Sen kampanyanızı geliştirmeden önce bazı yararlı Youtube pazarlama ipuçları için aşağıdaki makalede üzerinde gitmek gerekir.

youtube marketing

Düzenli Youtube sayfasını güncelleme. Eğer aboneler en az günde bir kez Youtube kontrol etmenizi bulursanız her sabah yeni bir güncelleme yayınlamak çekinmeyin. Abonelerinizin çok sık Youtube kontrol etmek olasıdır değilseniz, çok fazla güncellemelerinizle taşmasını önlemek için bir haftalık güncelleme paylaşır.

youtube marketing

Iş piyasasına Youtube kullanırken, her zaman profesyonel bir şekilde göndermek için unutmayın. Youtube oldukça rahat olsa da, kendiniz gönderme fazla gevşek hale izin vermeyin. Eğer profesyonel kalırsanız daha iyi bir itibar geliştirecektir.

Youtube sayfasında özel sekmeleri kullanmayı deneyin. önce işletme Youtube sayfasını oluştururken, Duvar ve Bilgi sekmeleri gibi genel sekmeleri gerekecek. Kendi özel sekmeler oluşturarak yeteneklerini uzanan deneyin. Bazı işletmeler ürünleri, haber bültenleri ve devam eden yarışmalar gibi içeriğin çeşitli bağlantılar içeren sekmeler var.

Eğer ürünlerin reklamını yapmak istiyor ama bu da Youtube sayfasında mevcut olduğunu yalnızca içerik olmamalıdır. Eğer işinizle alakalı olduğunu hissediyorum herhangi bir bilgi paylaşmalıdır. insanlar para kazanmak bu siteye göz at tek hedef olduğunu düşünüyorsanız, onlar sizinle çalışmaktan tereddüt olacaktır.

youtube marketing

Münhasır Youtube sayfadaki içeriği olun. İnsanlar olduğunu düşündüğünü aşk eğilimindedir "ulaşamayacağı." "Beğen" sayfanıza onları karşılığında kitlenize değerli bir şey sunan deneyin. Bu herkes için bir kazan-kazan durumudur. Bazı işletmeler sadece "Beğenme" kendi sayfası için e-kitaplar gibi ücretsiz ürünler önerdiler.

Geri Müşterilerinizi ister. Youtube genellikle karşılıklı topluluktur. Onların seni fark, sonra onlar geri senin gibi, biri gibi. Birisi size keşfetmesi için sadece bekleme. Hedef kitlenize bakın ve bunları beğenme ilk adımı atmak. Yani size ihtiyacınız giriş alırsınız.

Youtube üzerinde bir yarışma düzenleyin. Sen örneği satın aldıkları ürün veya bir ürünün bir yorum resmini paylaşmak için, onların güncellemeleri birinde etiketlemek için abonelerini teşvik etmelidir. yarışmacılar girişi oylayacak arkadaşlarına teşvik böylece en çok oyu alan girdiye ücretsiz bir ürün verin.

youtube marketing

Sürekli izleyici ile işle ilgili mesajları paylaşmayın. Bazı insanlar düzenli olarak bu tip bilgiler duymak istiyorum olsa da, diğerleri oldukça sıkıcı bulabilir. Eğer ürünleri üzerinde ilanları odaklanmak ve iş aslında nasıl çalıştığı hakkında daha az yayınlamak için en iyi çalışmalısınız.

youtube marketing

kampanyalarınız başarısız olduğunda Bu makale gerçekten bile herşeyi yardımcı olabilir, Youtube kendi yöntemleri ile geleneksel pazarlama yöntemleri kravat yardımcı olur dikkate. onlar bu ipuçlarını kullanın Tabii ki, eğer bu sadece gerçekleşecektir. potansiyel müşterilerin milyonlarca şirket görünür almak için bu tavsiyelere uyun. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *